Lauantai  11.6.2022   Lördag 

Kuka? Missä? Milloin?         Vem? Var? När?

Ladattava aikataulu

Nedladdninsbar tidtabell


Esiintyjät ja esiintymispaikat

Aquarello (Ruotsi)
Paasipuisto klo 10.45
Hakaniemi klo 11.45
Soihtu-patsas klo 12.30

BellaCanta (Suomi)
Soihtu-patsas klo 11.00
Karhupuisto klo 11.45

Cafe Olé (Suomi)
Hakaniemi klo 10.30
Karhupuisto klo 11.15

Danmarkskor (Tanska)
Kallion kirkko klo 11.20

Groruddalen Arbeiderkor (Norja)
Karhupuisto klo 10.45
Paasipuisto klo 11.30
Hakaniemi klo 12.30

Halden Damekor (Norja)
Soihtu-patsas klo 10.15
Hakaniemi klo 11.00
Karhupuisto klo 12.15

Helsingin Työväen Naiskuoro Elegia (Suomi)
Soihtu-patsas klo 11.45
Paasipuisto klo 12.45

Hyvinkään Työväen Mieskuoro (Suomi)
Karhupuisto klo 10.15
Hakaniemi klo 12.00

Kullervo-kuoro (Suomi)
Soihtu-patsas klo 10.30
Hakaniemi klo 11.15

Mieskuoro Kisailijat (Suomi)
Soihtu-patsas klo 10.45
Paasipuisto klo 11.45

Naiskuoro Miskantti (Suomi)
Karhupuisto klo 11.00
Paasipuisto klo 12.00

Nokian Työväen Mieskuoro (Suomi)
Hakaniemi klo 10.15
Karhupuisto klo 12.00

Porin Katajakuoro (Suomi)
Paasipuisto klo 11.00
Soihtu-patsas klo 12.00

Rauman Työväen Mieslaulajat (Suomi)
Hakaniemi klo 10.45
Soihtu-patsas klo 12.15

Rauman Työväen Naiskuoro (Suomi)
Kallion kirkko klo 11.40

Rockekoret Neo+ (Norja)
Karhupuisto klo 10.30
Paasipuisto klo 11.15
Hakaniemi klo 12.15

Sekakuoro Työnlaulajat (Suomi)
Soihtu-patsas klo 11.15
Paasipuisto klo 12.15

Strømmen Damekor (Norja)
Kallion kirkko klo 12.40

TaTon (Ruotsi)
Kallion kirkko klo 11.00

Telemarkskoret (Norja)
Kallion kirkko klo 12.00

TTY:n Sekakuoro Futuuri (Suomi)
Soihtu-patsas klo 11.30
Paasipuisto klo 12.30

Vox Feminea (Ruotsi)
Karhupuisto klo 11.30
Kallion kirkko klo 12.20

Vålerenga Mannskor (Norja)
Paasipuisto klo 10.30
Hakaniemi klo 11.30
Karhupuisto klo 12.30

Kör och scener

Aquarello (Sverige)
Paasiparken kl. 10.45
Hagnäs kl. 11.45
Soihtu-staty kl. 12.30

BellaCanta (Finland)
Soihtu-staty kl. 11.00
Björnparken kl. 11.45

Cafe Olé (Finland )
Hagnäs kl. 10.30
Björnparken kl. 11.15

Danmarkskor (Danmark)
Berghälls kyrka kl. 11.20

Groruddalen Arbeiderkor (Norge)
Björnparken kl. 10.45
Paasiparken kl. 11.30
Hagnäs kl. 12.30

Halden Damekor (Norge)
Soihtu-staty kl. 10.15
Hagnäs kl. 11.00
Björnparken kl. 12.15

Helsingin Työväen Naiskuoro Elegia (Finland)
Soihtu-staty kl. 11.45
Paasiparken kl. 12.45

Hyvinkään Työväen Mieskuoro (Finland)
Björnparken kl 10.15
Hagnäs kl 12.00

Kullervo-kuoro (Finland )
Soihtu-staty kl. 10.30
Hagnäs kl. 11.15

Mieskuoro Kisailijat (Finland)
Soihtu-staty kl. 10.45
Paasiparken kl. 11.45

Naiskuoro Miskantti (Finland )
Björnparken kl. 11.00
Paasiparken kl. 12.00

Nokian Työväen Mieskuoro (Finland)
Hagnäs kl. 10.15
Björnparken kl. 12.00

Porin Katajakuoro (Finland)
Paasiparken kl. 11.00
Soihtu-staty kl. 12.00

Rauman Työväen Mieslaulajat (Finland)
Hagnäs kl. 10.45
Soihtu-staty kl. 12.15

Rauman Työväen Naiskuoro (Finland)
Berghälls kyrka kl. 11.40

Rockekoret Neo+ (Norge)
Björnparken kl. 10.30
Paasiparken kl. 11.15
Hagnäs kl. 12.15

Sekakuoro Työnlaulajat (Finland)
Soihtu-staty kl. 11.15
Paasiparken kl. 12.15

Strømmen Damekor (Norge)
Berghälls kyrka kl. 12.40

TaTon (Sverige)
Berghälls kyrka kl. 11.00

Telemarkskoret (Norge)
Berghälls kyrka kl. 12.00

TTY:n Sekakuoro Futuuri (Finland)
Soihtu-staty kl. 11.30
Paasiparken kl. 12.30

Vox Feminea (Sverige)
Björnparken kl. 11.30
Berghälls kyrka kl. 12.20

Vålerenga Mannskor (Norge)
Paasiparken kl. 10.30
Hagnäs kl. 11.30
Björnparken kl. 12.30